O nas

o-nasCentrum Stomatologiczne Vita-Smile prężnie działa już od 2006 r.
Pierwsza placówka kompleksu powstała w Sulejówku, kolejna – 3 lata później na warszawskiej Pradze Północ, a 19 marca 2016 roku uruchomiliśmy wyspecjalizowany ośrodek w podwarszawskiej Zielonce.
Mogą Państwo korzystać ze stale poszerzanej oferty i zakresu usług, a także wybrać lekarza, który ma się Wami opiekować.

Regularnie witamy w zespole nowych współpracowników.
W chwili obecnej, w 3 naszych placówkach współpracuje z nami ponad 60 sprawdzonych lekarzy specjalistów, z usług których skorzystało już ponad 45 000 pacjentów.

Naszą misją jest dbałość o jak najszybsze odzyskanie przez naszych pacjentów zdrowego, pięknego uśmiechu oraz zapewnienie im najwyższej jakości wykonywanych usług.
Nasz cel realizujemy poprzez nieprzerwany rozwój kompetencji lekarzy oraz personelu, a także propagowanie profilaktyki jamy ustnej oraz zdrowego trybu życia.

Mogą Państwo cieszyć się rodzinną atmosferę nie tylko wewnątrz Vita-Smile, ale i poza centrum.
W tym celu wychodzimy z działaniami naszych placówek naprzeciw społecznościom lokalnym, bierzemy udział w różnego rodzaju eventach, sponsorujemy i obejmujemy patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.
Organizujemy również rodzinne atrakcje w warszawskim ZOO, w którym pod naszą stałą opieką mieszka bizonica Vita.

Jesteśmy otwarci na potrzeby wszystkich – młodszych i starszych.
Wiemy, jaki lęk może towarzyszyć wizytom w gabinecie stomatologicznym, dlatego w kontakcie z pacjentami zawsze staramy się być wyrozumiali i delikatni, a w ramach leczenia oferujemy liczne udogodnienia oraz metody współpracy z chorymi.

Zaufało nam już blisko 7000 osób, które zadowolone z naszych usług dołączyły do grona stałych Pacjentów POZ.

Vita-Smile – Twoja droga do zdrowego uśmiechu. Wkrocz na nią i Ty!