Zadzwoń i umów się na wizytę!Sulejówek tel: 22 783 00 16Zielonka tel: 22 416 48 58

Bonding zębów – szybka i skuteczna metoda na piękny uśmiech

Chcesz szybko i trwale poprawić wygląd swojego uśmiechu? Bonding zębów to idealne rozwiązanie! Ta innowacyjna procedura natychmiast poprawia estetykę Twoich zębów. Dzięki nałożeniu specjalnej żywicy kompozytowej możemy skutecznie skorygować wszelkie niedoskonałości. Efekty są widoczne od razu, a Twój uśmiech zyskuje nowy, piękny wygląd.

Jak przebiega bonding?

Konsultacja i planowanie: pierwszym krokiem jest konsultacja ze stomatologiem, podczas której omawiane są oczekiwania Pacjenta i przeprowadzane badania. Na tej podstawie lekarz ocenia, czy bonding jest odpowiednią metodą leczenia, i ustala plan zabiegu.

Przygotowanie zębów: powierzchnia zęba jest poddawana wytrawianiu specjalnym kwasem. Następnie zęby są płukane oraz osuszane, co umożliwia lepsze przyleganie materiału kompozytowego.

Aplikacja żywicy: na przygotowaną powierzchnię zęba nakładana jest żywica kompozytowa. Stomatolog modeluje materiał, nadając mu odpowiedni kształt, aby przypominał naturalny ząb.

Utwardzanie: nałożona żywica jest utwardzana specjalną lampą polimeryzacyjną. Proces trwa kilka sekund, po czym materiał staje się twardy i trwały.

Wykończenie i polerowanie: po utwardzeniu materiału ząb jest dokładnie polerowany, aby uzyskać naturalny połysk i gładkość. Stomatolog sprawdza również zgryz Pacjenta, aby upewnić się, że nowa powierzchnia zęba nie powoduje dyskomfortu.

Zalety bondingu

Szybkość: procedurę można zakończyć w trakcie jednej wizyty.

Estetyka: żywica kompozytowa dostępna jest w wielu odcieniach, co pozwala idealnie dopasować ją do naturalnego koloru zębów.

Minimalna inwazyjność: bonding nie wymaga usunięcia naturalnej struktury zęba, w przeciwieństwie do licówek.

Wszechstronność: metoda pozwala na korektę różnorodnych problemów estetycznych, takich jak pęknięcia, przebarwienia, nierówności czy zbyt duże odstępy między zębami.

Bonding zębów to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie poprawić wygląd swojego uśmiechu. Dzięki tej procedurze można cieszyć się naturalnym i estetycznym efektem przez długie lata.

 

Zapraszamy do Vita Smile, gdzie nasi doświadczeni specjaliści zapewnią najwyższą jakość opieki i precyzję w wykonywaniu bondingu.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na konsultację – Twoja droga do doskonałego uśmiechu zaczyna się tutaj!

TELEFONY

(22) 783 00 16 Sulejówek
(22) 416 48 58 Zielonka

ADRESY

Kombatantów II Wojny Światowej 85 - Sulejówek
Jagiellońska 6 - Zielonka