Zadzwoń i umów się na wizytę!Sulejówek tel: 22 783 00 16Zielonka tel: 22 416 48 58

Bezpieczne wybielanie i rozjaśnianie zębów w Vita Smile

W Vita Smile wiemy, jak ważny jest piękny, biały uśmiech, dlatego oferujemy bezpieczne i skuteczne metody wybielania i rozjaśniania zębów, które gwarantują olśniewający efekt. Teraz, z okazji lata, mamy dla Ciebie wyjątkową promocję: pakiet rozjaśniania zębów wraz ze skalingiem w specjalnej cenie, dostępny do końca wakacji!

Dlaczego warto wybielić zęby w Vita Smile?

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i sprawdzone metody wybielania, bezpieczne dla szkliwa i dziąseł. Stosowane przez nas preparaty to produkty najwyższej jakości, przebadane pod kątem bezpieczeństwa.

Komfort i profesjonalizm: Nasz doświadczony zespół zadba o Twój komfort i dobre samopoczucie podczas całego zabiegu. Zapewniamy przyjazne i profesjonalne warunki, dzięki którym możesz cieszyć się białym uśmiechem bez nieprzyjemnych dolegliwości.

Szybkie i długotrwałe efekty: Stosowane metody wybielania zapewniają wyraźnie bielsze zęby już po pierwszej wizycie. Efekty są długotrwałe, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele miesięcy.

Preparaty wybielające w Vita Smile

W naszej ofercie posiadamy rewolucyjne preparaty BlancOne®, które zapewniają szybkie, skuteczne i komfortowe rozjaśnianie i wybielanie zębów:

BlancOne® CLICK:

Czas zabiegu: Zaledwie 10 minut.

Efekt utrzymuje się: Około 3 miesiące.

Idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, którym zależy na szybkim efekcie. Zabieg nie wymaga zabezpieczania dziąseł i może być wykonany bezpośrednio po higienizacji, co oszczędza czas.

BlancOne® TOUCH:

Czas zabiegu: Około 30 minut.

Efekt utrzymuje się: Około roku.

Delikatne i skuteczne wybielanie z niskim stężeniem nadtlenku, zapewniające natychmiastowy efekt. Idealne dla osób pragnących długotrwałych rezultatów bez konieczności czekania na efekty wybielania nakładkowego.

Preparaty BlancOne® aktywują się przy pomocy lampy specjalistycznej, gwarantując szybkie i bezbolesne wybielanie. Unikalne właściwości preparatów pozwalają na powrót do normalnych nawyków żywieniowych już dwie godziny po zabiegu.

Korzyści z wybielania zębów

Wybielanie zębów to nie tylko kwestia estetyki – to także rewelacyjny sposób na zwiększenie swojej pewności siebie. Promienny, zdrowy uśmiech potrafi otworzyć wiele drzwi, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Tworzy doskonałe pierwsze wrażenie, które jest kluczowe w relacjach towarzyskich i biznesowych.

Jasne, białe zęby to także świadectwo zdrowia i dbałości o higienę jamy ustnej. W Vita Smile transformujemy Twój uśmiech, podnosząc atrakcyjność i pewność siebie na wyższy poziom.

Letnia promocja – rozjaśnianie zębów ze skalingiem

Do końca wakacji oferujemy specjalny pakiet, który łączy rozjaśnianie zębów ze skalingiem. Skaling to zabieg, który dokładnie usuwa kamień nazębny i osady, przygotowując zęby do rozjaśniania. Dzięki temu efekty są jeszcze bardziej spektakularne!

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z naszej letniej promocji, wystarczy umówić się na wizytę w Vita Smile do końca wakacji. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Nie zwlekaj – zadbaj o swój uśmiech już dziś! Zarezerwuj wizytę w Vita Smile i skorzystaj z wyjątkowej oferty na rozjaśnianie zębów ze skalingiem.

TELEFONY

(22) 783 00 16 Sulejówek
(22) 416 48 58 Zielonka

ADRESY

Kombatantów II Wojny Światowej 85 - Sulejówek
Jagiellońska 6 - Zielonka