Zadzwoń i umów się na wizytę!Sulejówek tel: 22 783 00 16Zielonka tel: 22 416 48 58

Leczenie Implantologiczne Warszawa

leczenie implantologiczne Warszawa

Pierwsze implanty wykonane z czystego tytanu profesor Branemark osadził (i wykorzystał je jako podbudowy pod uzupełnienia protetyczne) w 1965 roku. Stało się to podstawą rozwoju nowej dziedziny medycyny, znanej jako implantologia. Ubytki w uzębieniu to choroba, to kalectwo. W Polsce dotyczy to kilku milionów ludzi. Rozwój implantologii w Polsce daje szansę na odzyskanie uzębienia ale i zdrowia.

Dlaczego?

Jako lekarz chorób wewnętrznych wiem jak ważne jest prawidłowe trawienie i rozdrobnienie pokarmu w jamie ustnej. Jest to pierwszy i bardzo ważny etap. Jeśli jest on zaburzony poprzez wady zgryzu, braki uzębienia, ludzki organizm może mieć problemy zdrowotne. Brak zębów powoduje przesunięcia pozostałych zębów, zniekształcenie linii zgryzu, brak możliwości prawidłowego rozdrabniania pokarmu. Ma to niebagatelne znaczenie w leczeniu i kontroli chorób przewlekłych np:

  • cukrzycy typu II i I
  • choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy
  • refluksu żołądkowo-przełykowego
  • otyłości
  • nadciśnienia tętniczego
  • hyperlipidemii

W CM Vita-Medica od kilku lat z powodzeniem stosujemy terapię choroby jaką jest bezzębie i ubytki zębowe. Stosujemy systemy implantologiczne sprawdzonych firm. Wiemy, że mamy konkurencyjne ceny implantów w Warszawie w stosunku do innych. Wynika to z polityki firmy. Chcemy umożliwić dostęp do tego leczenia jak największej liczbie osób. Chcemy aby ta terapia była powszechna i możliwa do udźwignięcia finansowo.

W krajach Europy Zachodniej leczenie implantologiczne jest refundowane przez kasy chorych, dlaczego? Bo klasa rządząca widzi w tym sens. Zdrowe zęby to zdrowe społeczeństwa. Może u nas decydenci też się kiedyś obudzą z letargu i wysilą swoje szare komórki i zrozumieją potrzebę refundacji leczenia implantologicznego.

Na razie w naszych centrach możecie skorzystać z promocji na wszystkie systemy implantologiczne. Jeśli dalsze leczenie protetyczne jest prowadzone u nas śruba gojąca jest w cenie.

TELEFONY

(22) 783 00 16 Sulejówek
(22) 416 48 58 Zielonka

ADRESY

Kombatantów II Wojny Światowej 85 - Sulejówek
Jagiellońska 6 - Zielonka